""Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Kają.
Jej talent, nieszablonowe ujęcia na zdjęciach ślubnych naszych przyjaciół urzekły nas już dawno, dlatego bez wahania poprosiliśmy Kaję o utrwalenie również naszego ślubu :). To była jedna z najlepszych decyzji! Zdjęcia są wspaniałe. Kaja dyskretnie oddała to, co działo się tego dnia, weszła w nasz świat, w ciekawy sposób go pokazując (i widząc o wiele więcej, niż sami mogliśmy w tym dniu dostrzec). Bardzo podobają nam się szczególnie zdjęcia, na których oddała nasze emocje i relację. Do prezentacji wciąż chętnie wracamy. Plener - który odbył się nietypowo, bo zimą - był wspaniały! Mimo mrozu klimat był gorący :). I nie trzeba było szukać szczególnych miejsc, wystarczyły przypadkowo wybrane ośnieżone pola i powstała niesamowita pamiątka. Ogólny plan tego dnia w połączeniu ze spontanicznością i masą pomysłów z obu stron zaowocowały zdjęciami, które są naprawdę niepowtarzalne. Kaju! Ogromnie Ci dziękujemy za Twoją obecność z nami w tym ważnym dla nas dniu, za dyskrecję, za piękne zdjęcia, za uśmiech na twarzy, który mimo emocji dodawał otuchy :). Mamy nadzieję na dalsze spotkania :).
Kamila i Marcin"".. zdecydowanie polecamy..
Możemy z pełną odpowiedzialnością potwierdzić wszystkie pozytywne komentarze. Dla nas współpraca z Kają (KFAF - fotografia) była czystą przyjemnością, a efekt końcowy _ cudowne zdjęcia i niezapomniana pamiątka na całe życie! Poza tym, że Kaja jest perfekcyjna i profesjonalna, jest także bardzo ciepłą i pozytywną osobą. Uśmiech, głowa pełna pomysłów i elastyczność to atrybuty, które towarzyszyły naszej Pani Fotograf przy każdym naszym spotkaniu_ mamy nadzieję, że nie ostatnim : )
Ola i Kamil""dziękujemy i polecamy:)
Współpraca z Kają jest bardzo przyjemna, a efekty niesamowite! nawet młody, który nie znosi kiedy robi się mu zdjęcia w końcu się rozluźnił i zaczął bawić się sesją;) wszyscy znajomi są zachwyceni albumem oraz prezentacją! gorąco polecamy Asia i Damian"
"Bardzo, bardzo polecamy !!! Zdjęcia Kai są przepiękne i sprawiły wielką przyjemność zarówno nam, jak i Bliskim i przyjaciołom. Pięknie wykonany album ze zdjęciami, a także bogaty zbiór zdjęć w formacie jpg. i oparta na nich prezentacja multimedialna to wspaniałe pamiątki po tym tak szczególnym dniu. Jak to ujęła jedna z naszych znajomych, zdjęcia są romantyczne, delikatne i oryginalne, ma się wrażenie szlachetnej prostoty i jasności, czarującego retro.
Emilia i Michał"

"Gorąco polecamy, super współpraca, fajne zdjęcia i album. dodatkowy plus za sesję narzeczeńską i może kiedyś uda się zrobić sesję we Włoszech?:)>
Justyna i Kuba
"


"Dziękujemy Kaju za przepiękną pamiątkę ślubną oraz miłą współpracę. Ekspresyjne zdjęcia z wesela oddają atmosferę zabawy oraz emocje a romantyczne zdjęcia z pleneru zachwycają. Zdjęcia są wyjątkowe gdyż oddają klimat tamtych niezapomnianych chwil. Z czystym sumieniem polecamy współpracę z KFAF, NAPRAWDĘ WARTO!!!
Justyna i Artur"
"Super :) przepiękne zdjęcia, super atmosfera w trakcie współpracy, serdecznie polecamy!!
Agata i Piotr"""Pracownia projektowa @rchitektura-em pragnie serdecznie podziękować Pani Katarzynie Fronc za otwartość.
Nasza pracownia uznała KFAF-fotografia, za rzetelnego, elastycznego partnera w zakresie fotografii architektury, architektury wnętrz, jak i w pozostałych dziedzinach. Gratulujemy Pani Katarzynie Fronc wytrwalości
jak i zaangażowania się w realizowane projekty.
Serdecznie polecamy Pańswu wspólpracę z Pracownią KFAF-fotografia.
Z wyrażami szacunku
@rchitektura-em"
"Pełen profesjonalizm!!! datę ślubu przekładaliśmy kilka razy... ciągle coś, aż wreszcie 3 lipiec 2009 roku...
Kaję polecił nam znajomy i... zdjęcia wyszły wspaniale, od przygotowań po wesele, przez plener... a prezentacja przeszła nasze oczekiwania :) Przepiękna. Jesteśmy bardzo zadowoleni i to na pewno nie ostatnia przygoda z Kają :)
nie pożałujecie jeśli zdecydujecie się na współpracę. Znajomi powiedzieli: "w tych zdjęciach coś jest... mają w sobie serce..." Jednym słowem : REWELACJA
Dzieki Kaja raz jeszcze !!!..."

"Kasieńko - za uwiecznienie najpiękniejszych chwil naszego życia; za wspaniałą pamiątkę, która za każdym razem porusza serce i odradza nieopisane uczucia; oraz za wspaniałą zabawę, jaka towarzyszyła nam przy Twojej twórczej pracy. DZIĘKUJEMY!! I chyba nie przesadzę stwierdzeniem, że fotografia - to Ty, a Ty - to fotografia: dusza, ciało i stan umysłu! Absolutnie każdemu będę zawsze polecała Ciebie - pod warunkiem, że będzie chciał uzyskać coś wyjątkowego, ponadczasowego, albowiem ze "zwykłej" sesji tworzysz niezwykłe dzieło sztuki. Pozdrawiam Cię bardzo gorąco! Agnieszka :o*"
"Kasiu, dziękuję Ci za zatrzymanie tych chwil w moim życiu, które były (i nadal są) dla mnie ważne. Twoja pasja i aparat "przyklejony" do oka oswoiły mnie z byciem fotografowaną. Przestał to być dla mnie jakikolwiek stres i nie muszę już uciekać przed obiektywem. Dzięki Tobie fotografia nabrała dla mnie nowego wymiaru. Twoja wrażliwość i sposób patrzenia na świat sprawiają, że fotografie są barwne i świeże. Z przyjemnością do nich wracam. Za każdym razem budzą tak samo silne emocje.Ulotne chwile za Twoją sprawą przestały być ulotne a ich czar już na zawsze zostaje zamknięty w tych paru pixelach. Myślę, ze jeżeli komuś zależy na indywidualnym podejściu, świeżych niebanalnych pomysłach oraz przyjaznej atmosferze nie będzie wahał się ani chwili przy wyborze.
Pozdrawiam, Gosia"
"Dziękujemy Wam za super zabawę a Tobie Kaja za świetne zdjęcia!!!"

"Rzeczywiście zdjęcia nietypowe, bardzo udane :)),
a przede wszsystkim robione tak umiejętnie i dyskretnie,
że aparat na szyi zauważyłam dopiero na poprawinach :))
pozdrawiamy serdecznie Całą Rodzinkę i dziękujemy za piękne zdjecia :))
rodzice Młodych"


"Firma KiS-architekci pragnie podziękować Katarzynie Fronc i pozytywnie ocenić wykonanie zdjęć naszych realizacji.
Zaświadczamy, iż fotografie są produktem wysokiej jakości.
Nasza firma współpracując z firmą KFAF-fotografia ceniła sobie fachowość, elastyczność i rzetelność tego partnera.
Możemy polecić Katarzynę Fronc jako sprawdzonego i wiarygodniego fotografa współczesnej architektury."